Manuální lymfodrenáž

Tato metoda pomáhá předcházet celulitidě, syndromu těžkých nohou, při sedavém zaměstnání nebo celodenním stání, povoleným břišním partiím a celkové únavě.Je speciální jemná masážní technika ovlivňující lymfatický systém, podporuje jeho aktivaci , má pozitivní detoxikační a také hluboce relaxační účinek . Cílem této hmatové techniky je především podpora odtoku lymfy bez posilování přítoku krve. Terapeut pracuje z kůží a podkožím. Využívá se jako prevence a obranyschopnost, prevence celulitidy, křečových žil a těžkých nohou, migréně, otoku dolních končetin, zvýšené ukládání tuku v dolní polovině těla, nadměrné zátěži nohou, akné, Morbus Bechtěrev, zpomalení stárnutí. Jako základní péče u všech zeštíhlovacích metod, počátek redukčních a detoxikačních diet.

PROVÁDÍ SE – prevence detoxikace a obranyschopnosti organismu - 1krát měsíčně - prevence celulitidy, křečových žil, těžkých nohou, migréně - 2 krát měsíčně - léčba otoků a celulitidy - 10 ošetření v inervalech 2 – 3 krát týdně, dále 2 krát měsíčně.

KONTRAINDIKACE -těhotné a kojící ženy – akutní žilní onemocnění – špatná funkce ledvin – špatná funkce štítné žlázy – onkologická onemocnění – glaukom – nekompenzovaná hypertenze – otoky nejasného původu – virová a bakteriální onemocnění. Před lymfodrenáží mne prosím upozorněte na zdravotní problém, v případě vážnějších zdravotních potíží konzultujte lymfodrenáž s lékařem.