Masáže, harmonizace tibetskými mísami

KLASICKÁ MASÁŽ

Zlepšuje výkonnost, posiluje tělesnou kondici, prokrvuje kůži,vadné držení těla, rekonvalescence po těžkých chorobách, regeneruje svaly a tkáně. Podporuje lymfatický systém, detoxikuje, uvolňuje a zbavuje pocitu ztuhlosti. Klasická masáž je vhodná i s kombinací s baňkami či lávovými kameny.

KONTRAINDIKACE : První  trimestr těhotenství - křečové žíly - závažná srdeční onemocnění - infekční a onkologická onemocnění - plísňová onemocnění - poraněná kůže - opilost - virová onemocnění - zánět ledvin - cukrovka - bezprostředně po jídle - poruchy krvácivosti.

CENA : 30 min - 300,- Kč, 60 min - 500,- Kč

 

MEDOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ

Je vhodná jako podpůrný prostředek u všech tělesných potížích. Účinná detoxikační masáž odstraňující z těla jedy, usazené odpadní látky, podporuje přirozené regenerační schopnosti za použití teplého medu, který se rozetře po těle a pomocí tzv. pumpovacích hmatů z něj odstraňuje toxiny, které je med na sebe schopen vázat.

Aplikuje se při artróze a revmatickém onemocnění svalů a kloubů - nervové poruchy - jarní únava -  vyčerpání - při pomalé rekonvalescenci - po těžkých nemocech - nachlazení - ochabování výkonnosti - vitality a snížené imunitě.

KONTRAINDIKACE : Alergie na med - zánětlivá a plísňová onemocnění kůže.

CENA : 45 min - 400,- Kč

 

LÁVOVÉ KAMENY

Při této masáži se používají nahřáté lávové kameny jež mají schopnost v sobě držet teplo. Za jejich pomoci se tělo dokonale uvolní, prohřeje ztuhlé svaly, zklidní mysl, odstraňují negativní energii. Celkově se organizmus detoxikuje a obnovuje se tok energie v těle. Stimuluje lymfatický systém a krevní oběh. Dochází k hluboké relaxaci a harmonie těla.

CENA : 60 min - 600,- Kč

 

 ANTISTRESOVÁ MASÁŽ HLAVY A ŠÍJE

Tato masáž je vhodná při bolestech hlavy, migrény, ztuhlé a přeleželé šíje.

CENA : 30 min - 300,- Kč

 

REFLEXOLOGIE PLOSKY NOHOU

Reflexologií se provádí nepřímá masáž orgánů a pohybováho aparátu působením na reflexní body na chodidle. Ovlivňujeme klouby svaly a vnitřní orgány celého těla. Podle citlivosti bodů lze tak najít problémová místa na těle.

KONTRAINDIKACE : Transplantace orgánů - křečové žíly - těhotné ženy - plísně -  ekzémy.

CENA : 40 min - 380,- Kč

 

TIBETSKÉ MÍSY

Tibetské mísy zklidňují mysl, harmonizují tělo i ducha, vedou nás k sobě samému. Vytváří alikvotní tony. Při hraní se tony spojí i mezi ostatními mísami a vytváří silný a jedinečný harmonizující proud energie, vyjadřující nejvyšší Jednotu. Při naplnění mísy vodou, která nejlépe přenáší informace, vytvoří na hladině obrazce, voda jakoby uvnitř vařila, vibruje podle znění mísy. Voda je 3 krát rychlejší než zvuk a dobře vodivá. Naše tělo je tvořeno ze 75%vody, takže vibrace z mísy rozvibrují naše buňky, detoxikují je. Dochází k uvolnění celého těla.

CENA : 60 min - 500,- Kč

 

Masáže - kombinace

Balíčky

Klasická masáž + lávové kameny +bylinný čaj.      60 min - 600,- Kč                   ...
Celý článek

Zábal

Rašelinový zábal

Rašelinový zábal velmi dobře působí při svalové únavě, prokrvuje lokální části těla, klouby, záda, jako podpůrný prostředek při artroze, chronických stavech revmatického a traumatického původu, uvolňuje svalové napětí, zlepšuje prokrvení a pohyblivost. Cena : 20 min - 190 Kč,- V kombinaci  20...
Celý článek