Masáže, harmonizace tibetskými mísami, masážní terapie Awakening

 

KLASICKÁ MASÁŽ

Zlepšuje výkonnost, posiluje tělesnou kondici, prokrvuje kůži,vadné držení těla, rekonvalescence po těžkých chorobách, regeneruje svaly a tkáně. Podporuje lymfatický systém, detoxikuje, uvolňuje a zbavuje pocitu ztuhlosti. Klasická masáž je vhodná i s kombinací s baňkami či lávovými kameny.

KONTRAINDIKACE : První  trimestr těhotenství - křečové žíly - závažná srdeční onemocnění - infekční a onkologická onemocnění - plísňová onemocnění - poraněná kůže - opilost - virová onemocnění - zánět ledvin - cukrovka - bezprostředně po jídle - poruchy krvácivosti.

CENA : 30 min - 380,- Kč, 60 min - 600,- Kč

 

AROMA MASÁŽ 

Aromaterapie patří do alternativních způsobů léčby, u níž se využívá právě různých účinků vůní na lidský organismus. Pracuje při tom s éterickými oleji, což jsou vlastně rostlinné těkavé látky, a jejichž pomocí lze ovlivnit nejen stav mysli, nálady, ale také celkové zdraví. Aromaterapeutická masáž je spojením relaxační masáže a léčivých účinků éterických olejů. Rostlinné silice jsou látky rozpustné v rostlinných olejích, se kterými se těsně před masáží míchají v různých poměrech. Výběr éterických olejů záleží  na potřebách a požadavcích klienta. Některé oleje jsou vhodné pro stimulaci organismu a mysli, jiné naopak pro zklidnění. Podle toho se volí také tempo masáže, pomalejší a plynulé hmaty mají relaxační účinek, zatímco hlouběji působící hmaty se užívají při stimulační masáži, ovlivňují nervový systém a působí na psychiký stav klienta. Aromaterapeutická masáž je vhodná zejména k uvolnění svalů, odstranění duševního napětí a stresu, k psychickému povzbuzení a pomáhá  odplavit únavu. Posíluje imunitu, prevence proti infekčním onemocněním a zánětům, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, v důsledku čehož se zvyšuje vyplavování toxických látek z těla. Masáž je doporučována také ke zmírnění otoků nebo podpoře trávicího systému.

CENA : 30 min - 380,- Kč   45 min - 480,- Kč    60 min - 600,- Kč

 

MEDOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ

Je vhodná jako podpůrný prostředek u všech tělesných potížích. Účinná detoxikační masáž odstraňující z těla jedy, usazené odpadní látky, podporuje přirozené regenerační schopnosti za použití teplého medu, který se rozetře po těle a pomocí tzv. pumpovacích hmatů z něj odstraňuje toxiny, které je med na sebe schopen vázat.

Aplikuje se při artróze a revmatickém onemocnění svalů a kloubů - nervové poruchy - jarní únava -  vyčerpání - při pomalé rekonvalescenci - po těžkých nemocech - nachlazení - ochabování výkonnosti - vitality a snížené imunitě.

KONTRAINDIKACE : Alergie na med - zánětlivá a plísňová onemocnění kůže.

CENA : 50 min - 500,- Kč

 

LÁVOVÉ KAMENY

Při této masáži se používají nahřáté lávové kameny jež mají schopnost v sobě držet teplo. Za jejich pomoci se tělo dokonale uvolní, prohřeje ztuhlé svaly, zklidní mysl, odstraňují negativní energii. Celkově se organizmus detoxikuje a obnovuje se tok energie v těle. Stimuluje lymfatický systém a krevní oběh. Dochází k hluboké relaxaci a harmonie těla.

CENA : 60 min - 700,- Kč    90 min (v kombinaci s klasickou masáží) - 900,-Kč

 

 ANTISTRESOVÁ MASÁŽ HLAVY A ŠÍJE

Tato masáž je vhodná při bolestech hlavy, migrény, ztuhlé a přeleželé šíje.

CENA : 30 min - 380,- Kč     60 min ( s kombinací s uvolňující reflexní masáží plosky nohou) - 600,- Kč

 

REFLEXOLOGIE PLOSKY NOHOU

Reflexologií se provádí nepřímá masáž orgánů a pohybováho aparátu působením na reflexní body na chodidle. Ovlivňujeme klouby svaly a vnitřní orgány celého těla. Podle citlivosti bodů lze tak najít problémová místa na těle.

KONTRAINDIKACE : Transplantace orgánů - křečové žíly - těhotné ženy - plísně -  ekzémy.

CENA : 30 min - 380,- Kč

 

AWAKENING TERAPEUTICKÁ MASÁŽ

Je celostní masážní terapie, při které se využívají různé masážní techniky, které na sebe v okruzích navazují a vzájemně na sebe působí.Tyto obvody aktivují naše programy, neprožité uložené emoce, které ovlivňují naše zdraví a celkovou rovnováhu. Probouzí naši vnitřní sílu. Uvolňují se hluboké bloky v těle a mysli a aktivuje vyšší vědomí a tělo se hluboce detoxikuje. Působí na neurobiologickou složku, lymfatický systém, prokrví a uvolní se svaly a celkové napětí v těle. U Awakeningu je hlavním záměrem dojít do jednoty sama se sebou a s okolím. Se záměrem se pracuje hned z počátku  a provází tak celou masáž. 

Při terapii se využívají tibetské mísy jejichž zvuk a vibrace jsou pro klienta blahodárné. Při završení terapie dostane každý dotek nejvyššího vědomí - DIKŠU. Awakening znamená Probuzení, léčba těla a duše, je energeticky velmi silná a má vliv na rovnováhu v životě. Je určena všem, kteří potřebují pomoc na fyzické, psychické i duchovní úrovni. Masáž dobíhá ještě několik dní, kdy se tělo čistí.

CENA :  90 min - 1200,-Kč    

Autorkou této masážní terapie je Nikol Kozáková jež je lektorkou Akademie Awakening a trenérkou University Jednoty v Indii.

 

TIBETSKÉ MÍSY

Tibetské mísy zklidňují mysl, harmonizují tělo i ducha, vedou nás k sobě samému. Vytváří alikvotní tony. Při hraní se tony spojí i mezi ostatními mísami a vytváří silný a jedinečný harmonizující proud energie, vyjadřující nejvyšší Jednotu. Při naplnění mísy vodou, která nejlépe přenáší informace, vytvoří na hladině obrazce, voda jakoby uvnitř vařila, vibruje podle znění mísy. Voda je 3 krát rychlejší než zvuk a dobře vodivá. Naše tělo je tvořeno ze 75%vody, takže vibrace z mísy rozvibrují naše buňky, detoxikují je. Dochází k uvolnění celého těla.

CENA : 60 min - 600,- Kč

 

 

 

 

 

Zábal

Rašelinový zábal

Rašelinový zábal velmi dobře působí při svalové únavě, prokrvuje lokální části těla, klouby, záda, jako podpůrný prostředek při artroze, chronických stavech revmatického a traumatického původu, uvolňuje svalové napětí, zlepšuje prokrvení a pohyblivost. Cena : 20 min - 190 Kč,- V kombinaci  20...
Celý článek

Masáže - kombinace

V této rubrice nejsou žádné články.